Karnawałowe stroje dla dorosłych i kostiumy na karnawał dla dzieci to gwarancja dobrej zabawy dla osób od lat 1 do 101. Tak wiele imprez nie może się bez nich obejść. Bale w przedszkolach i szkołach, spotkania integracyjne dla pracowników, przebierane urodziny w gronie przyjaciół czy tematyczne kolonie dla dzieci. Podpowiadamy jakie przebranie na karnawał wybrać dla dzieci i dorosłych w wersji damskiej i męskiej.

Przebranie na karnawał dla dzieci – co wybrać?

Bale karnawałowe to coroczna tradycja, wpisana na stałe do kalendarza szkolnych i przedszkolnych imprez.

Księżniczką być, czyli stroje karnawałowe dla dziewczynek

Dziewczynki chętnie się przebierają na co dzień, więc prawdziwy bal przebierańców jest dla nich nie lada gratką. Już na wiele dni przed planowaną imprezą rozmyślają nad wyjątkowym przebraniem.

Każda mała dama w dniu imprezy chce się prezentować jak najlepiej. Aby spełnić to dziecięce marzenie możemy przebrać ją za postać z ulubionej bajki (Królewnę Śnieżkę, Elsę czy Czerwonego Kapturka), sympatyczne zwierzątko, damę, wróżkę lub księżniczkę. Kostiumy na karnawał dla dzieci, w tym dla dziewczynek oferują także bardziej odważne opcje, takie jak strój piratki, indianki a nawet diablicy.

Kostiumy na karnawał dla dzieci – za kogo przebrać chłopca

Stroje karnawałowe chłopięce to uosobienie pragnienia małych mężczyzn bycia bohaterem. Największą popularnością cieszą się więc wśród nich przebrania takie jak piraci, rycerze, żołnierze, muszkieterowie, rycerze czy ludzie mocy.

Przebranie na karnawał dla chłopca to nie tylko sam strój. Ważną rolę odgrywają tu także akcesoria podkreślające siłę – karabiny, szable oraz tarcze. Są one świetnym uzupełnieniem ubioru i nieodłącznym elementem dobrej zabawy!

Kostiumy karnawałowe dla dorosłych, czyli zabawa nie tylko dla najmłodszych

Przebierane imprezy organizowane są nie tylko dla najmłodszych, stąd kostiumy karnawałowe dla dorosłych także cieszą się dużą popularnością. Niektóre stroje karnawałowe dla dorosłych są analogiczne do tych dla dzieci, tylko w większych rozmiarach. Osoby pełnoletnie mogą także przebrać się w kreacje z odrobiną pikanterii.

przebranie na karnawał dla dorosłych

Maskarada na sto par – strój karnawałowy damski

Strój karnawałowy damski warszawa jest poszukiwany, gdy szykuje się zwariowana integracja w pracy w stylu hawajskim, japońskim czy indiańskim. Panie wybierające się na Sylwestra czy urodziny w stylu lat 20. 30. czy 80. także mogą liczyć na dostępność gotowych przebrań.

Damskie stroje karnawałowe nie pozwalają na nudę – możemy na jeden wieczór zamienić się praktycznie w każdą postać – od Pippi Pończoszanki, poprzez zakonnicę, aż po niegrzeczną policjantkę i pielęgniarkę czy kuszącego króliczka.

Przebrania męskie – dla poważnych i tych z dystansem do siebie

Mężczyźni, wybierający się na bale przebierańców mogą na przykład założyć przebranie dopasowane do stroju partnerki. Możecie razem stworzyć parę:

  • cyganów,
  • kowbojów,
  • hippisów,
  • albo wikingów.

Jeśli Panowie mają dużo dystansu do swojej osoby ochoczo zamienią się w strongmana – plażowicza we frywolnym kostiumie kąpielowym, egipskiego faraona albo uroczego, żółtego kurczaczka. Kostiumy karnawałowe dla dorosłych pozwolą nam być kim chcemy!

Give a Comment